پنج ایده ی فوق العاده برای به روز رسانی بازاریابی اینترنتی

تاریخ انتشار: 1393/12/27

برای این که همیشه موفق باشید باید هرچند وقت یک بار تبلیغات شما به روز شود، آیا شما می دانید از چه روش هایی برای موفقیت خود در  بازاریابی اینترنتی  باید استفاده کنید؟

ما در این جا پنج ایده ی فوق العاده به شما ارائه می دهیم که بتوانید یک بازاریابی اینترنتی به روز را ایجاد کنید:

  1. خطوط موضوع خودرا هر چند وقت یک بار به روز رسانی و جذاب تر کنید، موضوعاتی را انتخاب کنید که مشتریان تشویق به باز کردن ایمیل شما شوند،در موضوع ایمیلی که به مشتریان می فرستید از کلماتی مثل"آخرین شانس"، "فقط همین امروز فرصت دارید" و .... استفاده کنید.
  2. قالب ایمیل خود را عوض کنید، متن آن را جذاب و ساده بنویسید و بهتر است علاوه بر متن از عکس و رنگ های جذاب هم استفاده کنید.
  3. محتوای ایمیل را واضح تر کنید، یک محتوای خوب باید شفاف، قابل فهم، جذاب و مختصر باشد.هرچه محتوای ایمیل شما با کیفیت تر باشد، باعث می شود که در  بازاریابی اینترنتی موفق تر باشید
  4. تماس خود با مشتری را آپدیت کنید، آن چه را که از مشتری خود می خواهید را در ایمیلیتان به آن ها بگویید، آیا می خواهید خرید کنند؟ آیا می خواهید فایلی را که در ایمیل خود قرار داده اید را دانلود کنند؟ ویا بر روی لینکی که قرار داده اید کلیک کنند؟ هر چند وقت یک بار خواسته ایی را که از مشتری خود دارید، آپدیت کنید.
  5. در ایمیل خود از لینک های اجتماعی استفاده کنید، تا راه ارتباطی خود را با مشتریانتان راحت تر و به روز کنید

منبع : http://www.verticalresponse.com/blog/6-ideas-to-refresh-your-email-marketing-guide/

 

 

 

تعداد مشارکت کنندگان در بحث 0 دوست

لیست نظرات


ارسال نظر

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
 
 
 

جمله هفته

اگر از جایی که ایستاده اید راضی نیستید آن را عوض کنید ... شما "سنگ" نیستید.